Debutové album * První a posel dní *

Debutové album * První a posel dní *

 

 

Mám ! Debut ! První ! a Posel ! Dní !

 

Konečně tím spoustu ucelím.

Stalo se mi to, co se má stát každému interpretovi, zpěvákovi, kapele, producentovi, prostě všem kteří na sobě pracují. Dlouhá cesta..ano. Trvalo to přesně 8 let a za tu dobu se tohle album poskládalo do konečného výsledku.

Vydání je plánované na 23.11.2018 v klubu Tresor na Vinohradech kde budeme křtít. Je to akce do které dáváme sílu i duši.

A budou i další koncerty k albu. Další zastávka jsou České Budějovice 15.12 v klubu Slávie. Budějce moje Jamajka je. Tady všechno začalo, rozchod s holkou a Colectiv byl na světě. (Hehe))

Na albu je 10 skladeb z produkce Coco Jammin, všechny riddimy a backing vokály dělal Adam Lančí. Je to jediný producent, který mohl můj debut poskládat, nahrát, zmixovat a poslat kompletně na mastering. Tímto se ti klaním Adame. O ten zmíněný mastering se postaral Ondřej Žatkuljak z Rooftop studia a to skvěle.

Všechny písně jsou od srdce a pravdivé, jsou z různých období a v každé jsou moje aktuální pocity. Určitě jich 8 znáte a 2 určitě ne. Jde o skladby Dj a Krásnej den a jsou to jediné dá se říct neznámé věci na albu. Společné dvě skladby jsou jen s Filem, první by nemělo být nacpaný spoluprácemi. To si počkejte na druhý album.)) Filip je moje dvojka, bez něho by spousta věcí nebyla. Díky Brother from another mother.

Tím dobrým i špatným co k tomu vývoji patří prošlo spousta lidí kterým patří veliké díky a uznání, snad jsem všechny na cover -u vyjmenoval. Pokud se tak nestalo, oni ví že se mi to jen „vykouřilo” z hlavy. DĚKUJU VÁM VŠEM.

Album najdeš i na Spotify, iTunes a podobných médiích k poslechu.

A pokud si chceš album koupit jako CD a nebo USBkey, tak ho najdeš tady v sekci MERCH a nebo na křtu a následujících koncertech.

Všem fanouškům jsem moc vděčný za ty komentáře a zprávy co mi chodí. Moc si toho vážím, jste můj posun sem. Děkuji z celého srdce.

Né opravdu to není posle/dní.